Ogłoszenie

Forum klanu PHG

#16 2010-06-28 13:37:21

ThEREBeL

Clan Member

Zarejestrowany: 2010-05-27
Posty: 87
Punktów :   

Re: Leave

Poznawałem laski w klubach, uczylem się w szkole i pracowalem w swojej firmie...styka Ci? Teraz w szkole bede mial mala wakacyjna przerwe, odpowiednią panne juz poznalem a praca akurat bedzie miala troszke mniej na glowie w okresie wakacji... Niestety masiarz ale niektorzy maja wlasne życie i ciężko jest się zająć grą gdy dookola tyle piękna Przychodząc tutaj i tak nie liczylem na zbyt wiele, ale nie wiedzialem ze az tak się na niekorzyść pozmienia:/

Offline

 

#17 2010-06-28 13:44:53

 Pelo

Masiarz fanboi

Skąd: Mrozy
Zarejestrowany: 2010-05-28
Posty: 84
Punktów :   

Re: Leave

nbskllmchne napisał:

ludzie potrafia sie wylaczyc na TS podczas gdy zadaje na kanale proste pytanie "Gdzie farmicie i czy mozna sie dolączyc?"

po to napierdalalismy support zeby sie teraz szybko wykoxsac.

Mam dla was pomysl na szybki exp: zbierzcie sie w 10 osob (tak co my na poczatku), wykoxajcie wc, pp, bd, sws (kosel jest wolny wiec deski nie musicie koxac) i napierdalajcie w fogu.

jakos my napierdalalismy solo/w 2 osoby na iop i nikt nie plakal ze musze isc do fog bo inaczej nie expie. Plx more drama.


Lubię czytać podania

Offline

 

#18 2010-06-28 14:16:20

ThEREBeL

Clan Member

Zarejestrowany: 2010-05-27
Posty: 87
Punktów :   

Re: Leave

A ja mam jeszcze szybszy pomysl na exp...sam się zatroszcze o support dla siebie tylko niech ta jebana stronka wstanie i kurwa bede mogl stworzyc jakies konta na nowe postaci:/ A tak odnosnie robienia sobie supportu to zapewniam was po raz kolejny ze nie wyobrazam sobie takiej sytuacji, ze jesli ktos expiac na fogu nie chce przygarnac czyjegos maina to nagle bedzie chcial przygarniac do pt czyjś support:/ Ja zauwazylem ze czesc osob w tym klanie to faktycznie duzo zrobila przez pierwszy miesiac a teraz sracie wyzej niz dupe macie...smutne aczkolwiek zasadne z uwagi na fakt ze kilka osob musialo sie niezle nameczyc. Mimo wszystko malo mnie to teraz interesuje...

Offline

 

#19 2010-06-28 14:22:03

RyaN

Clan Member

Zarejestrowany: 2010-05-27
Posty: 45
Punktów :   

Re: Leave

DRAMA MODE ON

Offline

 

#20 2010-06-28 14:34:05

Cursed

Rada Klanu

Zarejestrowany: 2010-05-27
Posty: 97
Punktów :   

Re: Leave

Rebel to co my zrobilismy w 3 miechy Tobie zajmie pewnie z 2 lata jak bys mial bic na takim bufie jak my , pewnie ze was malo to interesuje bo niewiecie ile godzin jebania na iop zeby to wyexpic ja najebalem na swojej postaci na 3 sety recek heavy dynasty wiec wyobraz juz sobie ile to godzin na iop.Po za tym ze my expimy w fog i dzieki temu ubieramy ludziom bronie s grade tez malo wazne.Zanim wy sie wyexpicie to spot na fog juz bedzie pewnie wolny ja juz koncze 3 ostatnia certyfikacje i nie mam zamiaru robic nowej postaci /sub tylko zaczac chodzic na pvp.Jezeli ktos siedzi non stop na iop czemu ich nie wyzywacie od farmerow to tylko inny spot.Jak zauwazyliscie powoli skladamy const pt co ja poradze ze moje const siedzi non stop w fog

Offline

 

#21 2010-06-28 15:11:30

ThEREBeL

Clan Member

Zarejestrowany: 2010-05-27
Posty: 87
Punktów :   

Re: Leave

Ja wiem ze sobie w swoim czasie poradze, a na pvp i tak bede chodzil bez 3 subek...Nie potrzebuje łaski i na pewno nie bede właził do gry żeby się prosić o expa...Spoko wyfarmiliscie duzo i jak juz wspominalem chwala wam za to...ale niestety niektorym zaczelo od wladzy odbijac i dlatego tez powstaja krzywe sytuacje czy to na TS czy w grze...Ja przez te krzywe sytuacje przestalem traktowac gre jak fun wiec nie chce mi sie w tym dluzej uczestniczyc

Offline

 

#22 2010-06-28 15:44:29

 Pelo

Masiarz fanboi

Skąd: Mrozy
Zarejestrowany: 2010-05-28
Posty: 84
Punktów :   

Re: Leave

nbskllmchne napisał:

Nie potrzebuje łaski i na pewno nie bede właził do gry żeby się prosić o expa...

to skoncz drame, eot


Lubię czytać podania

Offline

 

#23 2010-06-28 16:08:31

 Beorn

Rada Klanu

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-06-03
Posty: 126
Punktów :   
WWW

Re: Leave

No widzisz Cursed, nie wiem jak to jest, że % się traci. 0 odpowiedzialności za czyjąś postać... Nie wiem co wy z tym supportem robicie. Mi jeszcze nigdy % z supporta, którego dostałem nie spadł. Bufik i Achtung może potwierdzić.

Gdzie ? W dupie, dla mnie gra to nie życie. A jakbyś chciał szczególniejsze szczegóły to ojciec mi zmarł.
Siłownia,basen,sztuki walki, narzeczona,studia to kurwa nie zabawa jak jakaś jebana gra. Jak komuś ciężko jest pomóc to NIECH KURWA TO POWIE. Więc albo zaakceptuje ktoś to, albo niech w piórka obrasta chwaląc się serwerowym noobom. Zdobyłem dyplom zawodowy i tera dopiero sobie mogę więcej grać, jak ktoś myślał, że będę nou lajfował i srał na uczelnie, ponieważ jakiś jebany serwer wstał to się myli. Kto miał czas ten grał.

Kurwa idźcie do wojska albo chuj wie co, ponieważ mało wiecie o pewnych strukturach działania.... pierwsze primo wszyscy mają być najlepsi, a nie tylko grupa. W takich przypadkach wiele armii poniosło klęskę... Gdy jedno ogniowo jest słabsze, to całość jest słaba. Na takie coś nie można sobie pozwolić. Zamiast tą resztę doexpić, żeby zaczeli 3 klase, zaczeli subę to bawimy się w kłótnie o bzdety.

Ostatnio edytowany przez Beorn (2010-06-28 16:23:48)


Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać!

Offline

 

#24 2010-06-28 16:25:49

 thed

Clan Member

Skąd: Nysa
Zarejestrowany: 2010-05-27
Posty: 56
Punktów :   
WWW

Re: Leave

more, more, more qQłków.

http://www.youtube.com/watch?v=K4c1geY9GzM

Morał z tego jest krótki i wszystkim znany, kto ZAPIERDALA ten expi !
;D

Ostatnio edytowany przez thed (2010-06-28 16:26:02)


WR/Titan/SWS/HE - 79/77/75/7x

http://lastfm.pl/user/dareekk

Offline

 

#25 2010-06-28 16:30:33

 Pelo

Masiarz fanboi

Skąd: Mrozy
Zarejestrowany: 2010-05-28
Posty: 84
Punktów :   

Re: Leave

Przez to ze wam nie chcialo sie grac/nie mogliscie grac mamy teraz na was czekac z expem? Tak jak cursed napisal: my mozemy grac w 3-4 pt, komu nie pasuje moze wyjsc


Lubię czytać podania

Offline

 

#26 2010-06-28 16:35:32

ThEREBeL

Clan Member

Zarejestrowany: 2010-05-27
Posty: 87
Punktów :   

Re: Leave

spoko...to ja wychodze

Offline

 

#27 2010-06-29 06:43:15

gigol

Clan Member

Zarejestrowany: 2010-05-29
Posty: 8
Punktów :   

Re: Leave

Ogólnie to mam z was beke tak juz sie sracie za tym fogiem ze innego expienia nie widzicie , my magami jakos nie bawilismy sie w trainy po 3osoby i jakos to 79 mamy w wiekszosci i jakos nikt nei gral 24/8 bo wszyscy pracuja albo sie ucza ogarnijcie sie troche

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
VĹĄechny naĹĄe betonovĂŠ septiky pro Hotels Herradura