Ogłoszenie

Forum klanu PHG

#1 2010-06-07 11:25:11

 Beorn

Rada Klanu

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-06-03
Posty: 126
Punktów :   
WWW

Przedstaw się i opisz :)

Niech każdy opisze siebie, standardowo wiek, miasto, wykształcenie, zainteresowanie, przyszłe plany,hisotria w phg jak ktoś ma, orientacja <hahahaha> oraz wiele innych różnych rzeczy. Nie będę pisał jako pierwszy Po prostu nie każdy się zna, więc warto dużo napisać




/przyklejam

Ostatnio edytowany przez Demeroth/CIRCA (2010-06-07 12:22:09)


Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać!

Offline

#2 2010-06-07 12:30:46

ThEREBeL

Clan Member

Zarejestrowany: 2010-05-27
Posty: 87
Punktów :   

Re: Przedstaw się i opisz :)

You can call me Mariusz xD

22 lata

Pruszków

Student III roku Psychologii (specjalizacja : psychologia mediów)

Zainteresowania: Moja Dziewczyna:P a poza tym... ... ... ... śpiew ( wokalista zespołu Followers of light), koszykówka, l2

Plany na przyszłość: W sumie nie interesuje mnie to co będzie za kilka lat, żyję chwilą i cieszę się z każdego popierdolonego dnia

Historia w PHG: Zaczeła się dosyć niedawno bo jeszcze na elixirze (jakiś rok temu ?) gdzie podczas robienia sobie questa na subke jako Randomowy gracz, razem z Endrju siedziałem i czekałem na ubicie RBka na Seal of Shilen:P PHG destruchami zrobiło to w ekspersowym tempie, a że sam miałem destro na 78 lvlu to stwierdziłem, że zapytam się czy nie potrzebują pomocy w klanie. No i przyjeli jednego nooba więcej:P Za mną przyszli Endrju, Trevor, Sherry, Kamar i Adis...więcej w sumie nie pamiętam:P Tak to się zaczeło i ciągnie do tej pory:P

Odnośnie mojej orientacji to Cię Beorn zmartwie, ale NIE, nie jestem gejem:P

Ostatnio edytowany przez nbskllmchne (2010-06-07 12:31:28)

Offline

#3 2010-06-07 14:23:59

 Beorn

Rada Klanu

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-06-03
Posty: 126
Punktów :   
WWW

Re: Przedstaw się i opisz :)

Pelo wysiliłeś się ^^ A sam w podaniach krzyczy, że na odpierdol

Dobra jestem Mateusz, wiek 20, obecnie kończę tytuł Technika Informatyka, a po wakacjach będę studiował Bezpieczeństwo Narodowe zaocznie.

Uprawiam wiele dziedzin sportowych dla siebie i mam manie na punkcie kobiecych piersi jak nikt na świecie ^^ Na forum csa, gdzie mam adma to tak zamotałem, że kobiety wstawiały fotki w bluzeczkach z wielkim dekoltem :>

Na siłkę systematycznie chodzę 3 lata i ogólnie dobrze się znam na dietach oraz anatomii więc jakby ktoś chciał pomocy w przytyciu lub redukcji to pisać

Plany na przyszłość to wojsko po skończeniu studium oficerskiego lub inne służby mundurowe, a może praca jako mediator

W PHG jestem baaaaaaaaaardzoo dłuuuuuuuuuugo zaczynając od serwera NM w sieci Dragon-Network jako HE/WK kosa była niesamowita ( pamiętam jak biegałem sobie jak noob po rynku w giran i zauważyłem łachową postać krasnala o nicku Kamilex hehe zagadałem i tak się zaczęło ), z Elixira odszedłem 2 miechy przed Wami, a miałem tam PW. Ogólnie potrafie ogarnąć wszelki chaos i zaprowadzić porządek, może dlatego często ludzie wołali, żebym skrzyknął klanowiczów na akcje.

P.S. Spadajcie z tymi gejami xD

Ostatnio edytowany przez Beorn (2010-06-07 15:06:56)


Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać!

Offline

#4 2010-06-07 23:46:30

thenat

Clan Member

Zarejestrowany: 2010-06-07
Posty: 27
Punktów :   

Re: Przedstaw się i opisz :)

Bartek, 27 lat,
po informatyce, obecnie tester oprogramowania. Pochodzę ze Słubic (lubuskie), ale aktualnie pracuję i mieszkam w Rybniku. Z chłopakami z PHG gram jakieś 2 lata. Do tej pory zazwyczaj grałem tankami, na tym serwie dla odmiany mag. Grało się na wielu serwach: paradise, fryta, dex, elixir, lotus itd. itp.
Jestem pojebany, ale wy o tym wiecie. Jak mnie ktoś wkurwia to bluzgam. Zawsze można na mnie liczyć, jak masz sprawę to pm ('thelirka' - bo ręce jej się trzęsą nad ranem po zapitej nocy lub 'thenat' - bo tank to dobry materiał na trupa)- jeśli czas pozwoli to pomogę.
A teraz już się odpierdolcie i nie zawracajcie dupy. Dobranoc

Ostatnio edytowany przez thenat (2010-06-07 23:48:59)

Offline

#5 2010-06-09 17:52:55

 thed

Clan Member

Skąd: Nysa
Zarejestrowany: 2010-05-27
Posty: 56
Punktów :   
WWW

Re: Przedstaw się i opisz :)

Jestem Darek, mam 18 lat, lubię chipsy 'Wiejskie ziemniaczki' o smaku suchej krakowskiej. W przyszłości zostanę matematykiem i będę bił głupie dzieci w szkole. Jestem domatorem i casual zielarzem, chętnie poznam kolegów, dziękuję.

Jestem gejem

Last edited by Pelo (Today 18:24:08)
/facepalm

Ostatnio edytowany przez Pelo (2010-06-09 18:24:08)


WR/Titan/SWS/HE - 79/77/75/7x

http://lastfm.pl/user/dareekk

Offline

#6 2010-06-09 19:02:46

 Khorn

Clan Member

Skąd: Mrozy
Zarejestrowany: 2010-05-30
Posty: 53
Punktów :   

Re: Przedstaw się i opisz :)

Dali mi na chrzcie Marcin. Leci 18 rok mojego czasem wesolego, czasem pojebanego zycia. Zamieszkuje, tak jak kilka osob z naszego klanu, zajebista miescowosc zwana Mrozami. Mam brata zwanego Damianem, a inni mowia na niego Pelo. Ucze sie w ZS nr. 1 w Minsku Maz. na kierunku Tech. Bud. Poszedlem na ten kierunek tylko i wylacznie ze wzgledu na to, ze w przyszlosci mam zamiar zarabiac godziwe pieniadze za prace. Jezeli bedzie mozliwosc chcialbym pracowac w WP - jednoski specjalne, CBŚ lub BOR. Interesuje sie militariami. Co jakis czas wyjezdzamy do Siedlec na strzelnice od tak sobie. Czasem lubie ustawic sie z kumplami i pobiegac po lesie w sprzecie. W tym lub nastepnym roku chce pojechac do Litwy i zaliczyc kurs spadochrowowy (desant). Poza militaria kocham muzyke - nie umiem wstac z rana bez wlaczenia jakies nutki (Czy to metal, reagge, hip hop, techno). Lubie wyskoczyc poza dom i zabawic sie w towarzystwie moich przyjaciol. Jest to dla mnie wielka kara ze siege akurat odbywaja sie w weekendy a kumple musza na mnie czekac. ;D

Tak ŁO przyblizylem wam swoja osobe. Oddaje glos innym

Offline

#7 2010-06-09 19:28:01

KamileX

QQmaker !

Skąd: Hellbound !
Zarejestrowany: 2010-05-27
Posty: 5
Punktów :   
WWW

Re: Przedstaw się i opisz :)

No to jak wszyscy to wszyscy Nazywam się Filip, a za sobą mam już 20 wiosen Życie jak życie zagmatwane, wesołe i chujowe. Ostatnio studiowałem dziennie na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy na wydziale matematyki i fizyki , kierunek edu. techniczno - informatyczna, ale było tak chujowe że przez 6 miesięcy komputera nie widziałem i zrezygnowałem jak ponad 30+ osób, zdałem semestr i myślałem że zostawią mi legitke ale tępe chuje mi ją zabrali Jednym z więszkych powodów rzucenia studiów była praca, aktualnie pracuję Od października zaczynam nowe studia ale zaocznie Historia w PHG? Hmm nic na razie powiedzieć nie można jestem tu od 3 tygodni dzięki Melonowi tak jak reszta ludzi która z nim przyszła. Moje zainteresowania głownie muzyka, pływanie, poznawanie ludzi i ich zachowania w danych sytuacjach( typu sztuka przetrwania) No i oczywiście L2, zacząłem swoją przygodę w l2 od 1 servera, który wstał "NoobWars C1" czy jakoś tak, od samego początku grałem z Regonzu, dużo klanów było ale takie głowne to Dragon Network x15 clan "ALPHA" , Graveland "MayheM" < przestali grać bo już są za starzy na tą grę uziemieni przez kobiety ;], później SilentHill tam poznałem Ojca , Alisis, Melona itp. był jeszcze młody , zawsze śpiewał na ts'e co mnie wkurwiało pewnie jak większość ludzi , później grałem w OOWW na frintezzie x10 i tak przyszedł Arion i clan 7 a później PHG i tak znalazłem się tutaj.

P.S Lubie kobiety a co do klakiera powienien sam się przyznać QQ klakier QQ

Pisać wszyscy !!!!!


"You Can Do Anything, You Set Your Mind to, MAN ! ! !"

Offline

#8 2010-06-10 17:23:03

kl4k13r

MarudA

Zarejestrowany: 2010-05-27
Posty: 40
Punktów :   

Re: Przedstaw się i opisz :)

to i ja coś naskrobię z tych nuuuudów już i dla waszego info, żeby nie było^^
A więc na imię mam Sławek, 24 years ago wyskoczyłem z łona mamy Student Administracji Bezpieczenstwa Publicznego studiow dziennych,oprócz l2, interesuje sie sportem,sztukami walki, dobra impreza, kocham Piwo,kobiety i dobry rozpierd...^^ W l2 pierwsza stycznosci mialem na c3 Existence, pozniej c4Existence klan "Ronins","AgresjaRodzinna", Frytka x7(Reborn,GodsOfDarkness,i ruski klan ktorego nazwy nie moge sobie teraz przypomniec,Frytkax10(ooww tam pozalem Sanda miedzy-innymi) no i teraz Arion poczatkowo w 7 a za sprawka Melona z wami w PHG od jakichś 3tyg.

P.S. Sand przyznaje sie, przyparles mnie do muru a wiec przyznaje sie, nie jestem gejem ale uwielbiam jak siedzisz Sand u mnie pod biurkiem QQ Sand QQ

Offline

#9 2010-06-11 04:29:38

Yattaman

Rada Klanu

Zarejestrowany: 2010-06-06
Posty: 343
Punktów :   

Re: Przedstaw się i opisz :)

Yo yo suczki , dali mi Kamil. Ale przybralem dawniej nick : KamileX , pozniej Yattaman ,no a teraz coz EagleEye.
Poki co 23 wiosny stuknely jezdze sobie po krajach szukajac godziwego wynagrodzenia za prace.
Irlandia teraz USA.
Z zawodu technik Ratownictwa Medycznego , poza tym absolwent Liceum o profilu wojskowym.
Interesuja mnie militaria , kobitki i siatkowka .
Swoja przygode z PHG rozpoczalem dawno dawno temu za murzynami na serverze nightmare x 30 poznalem tam wspanialych ludzi takich jak :
- Mabo (Dzielny kompan nawet do 12.00 w poludnie nastepnego dnia ) ; nie grajacy juz z nami a wielka
szkoda
-Fresh , D1s ; ziomy z Tychow (fajna impreza sylwestrowa u d1s-a w domciu :S)
-Shin0bi , bez 20-stu pvp na dzien bylby chory :-)
-Beorn : oj tak expilo sie z nim troszke nieraz na spoilu nieraz nukami
-Orelouis i ekipa z Mrozow: maly cycek niewyparzona buzka ale ogolnie ogar dobry i pomocny ziomek
-CursedWolf : Coz mawiaja najlepsze na koniec i to PRAWDA , to moj zloty chlopiec , na nim moznabylo i mozna liczyc w kazdej sytuacji.

Od nich i tych ktorzy juz nie graja zaczelo sie cale PurpleHandGang , w skrocie grupa bardzo smart boy-ow :-).
Poza tym duza role w rozwoju PHG odegrali : Masiarz ,TheRebel  , Sherry , "Oj Tak ,tak ,tak tak " juz wieceie kogo mam na mysli starego swira o nicku Deska tylko wszedlem na Ts ,a juz mnie rozpierdalal swoimi textami ;o kim zapomnialem a graja tutaj przepraszam

Wybaczcie ze nie tylko o sobie ale moja osoba jest stricte zwiazana z PHG a co za tym idzie z  grupa znajomych z Lineage-a.

P.S. 3majta sie razem i w kupie.
Bo kupa smierdzi ,kupy nikt nie ruszy Peace :S

Ostatnio edytowany przez EagleEye (2010-06-11 04:34:19)

Offline

#10 2010-06-11 14:10:46

Furian

Clan Member

Zarejestrowany: 2010-06-08
Posty: 27
Punktów :   

Re: Przedstaw się i opisz :)

No cóż, widzę, że będę mieć zaszczyt przedstawić się jako pierwszy z szerokiego grona ludzi z AraneRiders.

     Na imię mi Grzesiek, w grudniu tego roku kończę 24 lata. Mieszkam w Legnicy w województwie dolnośląskim i tutaj też studiuję na kierunku logistyka. Co mnie interesuje? Właściwie wszystko, lubię grać w piłkę nożną, co środę jeżdżę na halę w celu praktyki kolejnych sztuczek , często spotykam się ze znajomymi na piwie, interesuję się również polityką a moją prawdziwą miłością jest oczywiście l2 .
     Moje doświadczenie z tą grą jest dość bogate. Zaczynałem grę na mołdawskim serwerze Starnet jakieś 6 lat temu przed moją maturą. Grałem na kilku innych serwerach również na EPI,  skąd możliwe że część osób jak np. Ryaan może mnie lekko znać. W grze grałem różnymi postaciami, największe doświadczenie zdobyłem grając Moonlight Sentinelem i Duelistem którymi zdobyłem hero odpowiednio na EPI i starym ROXY, grałem również bardzo dużo postaciami takimi jak Shillien Templar, Spectral Dancer, Saggitarius i Hell Knight.
Na Arionie grałem od początku jego powstania w AraneRiders. Szczerze mówiąc niechętnie opuszczam szeregi mojego starego klanu, niestety sytuacja wymusiła ten ruch. Dołączając do PHG liczę na długoterminową współpracę ponieważ staram się przywiązywać do klanu, którego barw bronie.
     Na Arionie gram postacią Hell Knight i osiągnąłem jak dotąd nią 79 lvl. Na pierwszej subie posiadam Blade Dancera 75 lvl a na kolejnej Tyranta 75 lvl (wszystko pod maina celestial i haste). Posiadam czystego Forgotten Blade, set Talluma Hvy oraz set Tateo.

Dlaczego tank?
Każdy szanujący się gracz w L2 wie, że na poprawnej działającej Final Gracii każde party powinno posiadać tanka. Agresja bez użycia many, party UD i inne udogodnienia sprawiają, że jest niezbędny do walki pt vs pt.
Jeśli ktoś uważa inaczej - pooglądajcie filmy z ruOffa pt vs pt lub pogadajcie z ludźmi którzy tam grają.
Dlaczego HK?
Bo lubię być oryginalny a większość bierze Phoenix Knighta wiec trza było mieć co innego

Team Speaka/Ventrillo używam w 100% - bez tego grać się w tą grę nie da.
Dram staram się nie siać , pożartować oczywiście uwielbiam. W razie pytań nick w grze: Fura

Pozdrawiam


Arion: Hell Knight 79, Blade Dancer 75, Tyrant 75

Offline

#11 2010-06-11 18:21:26

Patrol

Clan Member

3388789
Zarejestrowany: 2010-06-08
Posty: 15
Punktów :   

Re: Przedstaw się i opisz :)

Krystian aka Patrol. 23 latek mieszkam w Kluczach tj idealnie w polowie drogi pomiedzy katowicami a krakowem. Wybrałem śląsk i jeżdzę namiętnie na GKS Katowice stąd w sezonie trudno mnie spotkać czasem w sobote albo niedziele, jeśli trafia się wyjazd to czesto nie ma mnie kilka dni Co do wirtualnego świata to najpierw troche bylo gry na retailu, później kilka lat spędzonych na low rate serwerze noobwars aka vindication najpierw jako swm a po powrocie zacząłem grać jako GrandKhavatari. Uważam, że lineage jest bardziej skomplikowany niż kobiety toteż jestem totalnym napsem ;p
Poza komputerem lubie fotografie oraz uwielbiam zajęcia, które uwalniają duże porcje adrenaliny wręcz jestem od niej uzależniony

BTW
Beorn daj link do tego forum csa ;p


http://img64.imageshack.us/img64/2747/l2lifesig.jpg
http://img139.imageshack.us/img139/5870/sygnaturkak.jpg

Offline

#12 2010-06-12 00:49:19

Caliope

Clan Member

Zarejestrowany: 2010-06-05
Posty: 10
Punktów :   

Re: Przedstaw się i opisz :)

Witam wszystkich
Na imię mam Edyta. Mój wiek... żadna tajemnica Mam 25 lat. Mieszkam sobie na podkarpaciu. Z wykształcenia jestem technikiem masażystą, terapeutą refleksologiem i prawie technikiem informatykiem.
Jako, że ostatnio nie pracuję - moim głownym zajęciem jest gotowanie , prasowanie, sprzątanie itp
Oprócz l2, moim ulubionym "czasopochłaniaczem" jest wyrób domowych naleweczek i win Wręcz pasja.... Jeżeli już jestem przy temacie alkoholu... Pić nie lubię
Charakter mam jaki mam. Raczej spokojna, nie krzycze, nie halasuje, nie narzucam się, troszke taki zakomleksiony samotnik ze mnie Rozpisywać się nie będę w tym temacie...
Co do l2... Kilka lat temu chłopak przyniósł do mnie płytkę z napisem "lineage2". Ile huków było... Brat był akurat z miesiąc przed maturami, więc nie chcialam żeby się w jakąś kolejną gierkę wciagał ^^ I koniec końców tak pilnowałam i nie pozwalalam mu grac, że sama zaczęłam nołlajfić
Zaczęło się od Existence (c3/c4). Mój pierwszy klan - pamiętam do dzisiaj, ach te sentymenty - Ronins. Potem kilka innych, później do ostatnich dni serwera AgresjaRodzinna. Kolejnymi serwerami byly jakies HR, ktorych nawet nazw nie pamiętam. Potem Frytka x7 (GodsOfDarknes) i ostatnio Frytka x10 (Reborn, GrotesQ i OOWW). Aktualnie jak wiecie - Arion. Od początku serwera nie miałam klanu - wszyscy znajomi porozchodzili się w różne strony a sierotka Calio zostala sama Do PHG dołaczyłam kilka dni temu i nie zdążyłam jeszcze się jakoś zadomowic...

Pozdrawiam wszystkich znajomych i jeszcze nieznajomych


PS. Dzięki wypowiedzi klaka przynajmniej nie mialam okazji zrobić zadnego bledu w historii moich klanow

Offline

#13 2010-06-13 16:21:46

 Avaia

Clan Member

Zarejestrowany: 2010-06-09
Posty: 4
Punktów :   

Re: Przedstaw się i opisz :)

Witam wszystkich nazywam sie Sandra i chwilowo pisze z Japonii gdzie studiuje

Ci, ktorzy grali w PHG na NM pamietaja mnie pod nickiem Chitza. Jeszcze oficialnie nie dolaczylam do Was na ARIONie, ale coz, nic nie moge poradzic na down serwera

Tak jak napisalam wczesniej, studiuje sobie radosnie ekonomie w Japonii dlatego na poczatku bedzie mi troche ciezko aktywnie uczestniczyc w zyciu klanowym, ale to tylko do sierpnia W chwili obecnej moim ulubionym czasopochlaniaczem sa szalenstwa ze znajomymi :d (ahhhh, nomihodai <3) Poza tym tenis (loooove), silownia, snowboard, dobra ksiazka (najlepiej fantastyka i jakis filmik. dobra gierka tez nie pogadze Jestem bardzo radosna, otwarta osoba no i no-lifem tez jestem, ale mam nadzieje, ze tym razem nie bede tak bardzo noł lajfić

W L2 gram od... sama nawet nie pamietam od kiedy w kazdym razie zaliczylam wszystkie kroniki, romans z retailem i nie noobie juz tak bardzo jak noobilam na NMie

PS nie moge sie doczekac, zeby wszystkich Was poznac i moc z Wami pograc


Vows are spoken to be broken
Feelings are intense words are trivial
Pleasures remain

Offline

#14 2010-06-20 18:23:55

MordeR

Clan Member

Zarejestrowany: 2010-05-28
Posty: 3
Punktów :   

Re: Przedstaw się i opisz :)

A więc tak... Moje krótkie lecz pełne wrażeń życie rozpoczęło się trochę ponad 18 lat w jednym z warszawskich szpitali. Potem rodzice postanowili, że dadzą mi na imię Piotrek. Z racji mojego młodego wtenczas wieku nie miałem nic do gadania i tak zostało. Moja przygoda z L2 zaczęła się na NM potem przyszedł czas na eliksir aż przeznaczenie przygnało mnie na DEX-a. Mieszkam sobie w Mrozach gdzie także kształcę się w miejscowym liceum. Wolny czas spędzam grając w L2 oraz dokształcając się w dziedzinie języka angielskiego. W weekendy zazwyczaj wypoczywam a wieczorami z kumplami idę skosztować piwa które jest iście królewskim napojem...(kto nie próbował polecam) ;]  Moją wielką pasją jest wszechobecny sport a zwłaszcza piłka nożna i siatkówka. Lubię też zimową porą pośmigać troszkę na nartach. O mnie to chyba na tyle... Jak by ktoś miał jakieś pytania to za niewielką opłatą na wszystkie odpowiem.

Offline

#15 2010-06-26 13:14:43

Emilion

Clan Member

Zarejestrowany: 2010-06-23
Posty: 15
Punktów :   

Re: Przedstaw się i opisz :)

Ok jako, że jestem na leechu w IT to napisze coś o sobie
Mam na imię Emil i jestem uzależniony od kobiet, alkoholu i L2. Jestem stara dupa bo mam 24 lata. Mieszkam w Lublinie. 3 tygodnie temu obroniłem się na Ochronie Środowiska i jestem już magister inżynier. Jestem oprócz tego na trzecim roku inżynierii. Od przyszłego tygodnia zaczynam pracę w planowaniu przestrzennym. Interesuje sie psychologią i trochę sobie kręcę ogniem w zabawie który się nazywa POI.
Moja przygoda z L2 zaczela sie 3,5 roku temu. Przez 3 lata bylem w klanie w WolfMoon na abyssie (zajebisty klan, sami alkoholicy ). Pozniej postanowilismy sie przeniesc tutaj, ale zalcizyli faila bo nie mogli sobie odpalic 8 boxow na jednym kompie jak na abyssie xD No to tyle o mnie Milo mi, że zostalem zaproszony do PHG i mam nadzieje ze bedzie nam sie razem wspolnie dobrze gralo, a także że bedziemy pić od czasu do czasu. Pozdro

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Iława SvatĂĄ Lucie