Ogłoszenie

Forum klanu PHG

#1 2010-06-22 23:23:39

Cursed

Rada Klanu

Zarejestrowany: 2010-05-27
Posty: 97
Punktów :   

vCL

Dobrze ze sa tacy ludzie jak Melon, Achtung ,Ryaan , Thed ,Pelo oni pomogaja mi ogaraniac klan ja nie mam sily co do niektorych ludzi jezeli ktos sie nie bedzie na to godzil moze juz wyjsc z klanu ,jezeli ktos nie bedzie sie ich sluchal maja zezwolenie na wywalenie z klanu i ja sie do tego podpozadkuje.Jezeli zobacze ze ktos umie ogarniac ludzi i mobilizowac dołaczy do vCL . Nie rozumiem ludzi ktorzy czekaja az dostana pt i trzeba sie jeszcze ich oddzielnie pytac i szukac im odpowiedniego  zgodnego z klasa bo sami nie wiedza w jakim powinni byc .Szanuje ludzi ktorzy umieja lub probuja chociaz skladac  pt bo bardzo to ulatwia gre klanowi ,przy takich epicach np qa musza byc bardzo szybko skladane pt .Takie osoby napewno beda wyroznione przy rozdawaniu itemkow.Jezeli ktos ma subkE na suport i potrzeba w jakims party nie obchodzi mnie to ,ze chce isc  DD jak potrzeba w pt suportu ma sam sie zglosic nie mam zamiaru pytac sie kto ma np bd/sws i wam dokladac do pt,chcecie fragi zlozcie pt i idzcie poszukac wartagi.
JEZELI PADNIE SLOWO OD CL LUB VCL ZE JEST AKCJA KAZDY RZUCA TO CO ROBIL I LECI ODRAZU
JEZELI KTOS BEDZIE UDAWAL AFK LUB POWIE ZE NIE IDZIE POZWALAM NA WYWALENIE TAKIEJ OSOBY Z KLANU I TAKA OSOBA MOZE ISC DO JAKIEGOS LOL KLANU GDZIE BEDZIE PRACOWAL NA LIDERA POLECAM KLAN 7


Jeszcze jedna wazna rzecz jezeli ktos wyjdzie sam zklanu i bedzie chcial z powrotem dojsc nie mam zwyczaju dodawac do klanu 2gi raz tej samej osoby wiec radze sie zastanowic przed wyjsciem


to tyle narazie Pozddrawiam HF

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.worldhotels-in.com komornik warszawa ursus