Ogłoszenie

Forum klanu PHG

#1 2014-09-28 16:34:49

mOLER

Clan Member

Zarejestrowany: 2014-09-17
Posty: 6
Punktów :   

Czystki

Nie uważacie, że powinna odbyć się jakaś czystka? Z tego co widziałem, to sporo osób już nie gra, a niektórzy to wbijają 1 lvl tygodniowo. CSy będą już za 2 tyg w dodatku bicie barakiela się też zacznie, więc pasowało by umocnić trochę klan, a tak to część osób się nie przyjmuję z powodu przeludnienia w klanie.
Można np. zrobić jakąś listę z lvlami czy czymś wpisać na forum i za tydzień osoby które mają wciąż ten sam lvl  (oczywiście nie mówię tu już o tych którzy mają duże lvle) i bez zgłoszenia nieobecności na forum czy jakiegoś powodu który poda dana osoba (np. składał sprzęt) wywalać.

Ostatnio edytowany przez mOLER (2014-09-28 16:41:47)

Offline

 

#2 2014-09-29 13:06:43

 D1s

Mistrz

Zarejestrowany: 2014-08-02
Posty: 78
Punktów :   
WWW

Re: Czystki

Ja tam spoko na czystki, mam nadzieję że mnie nie wykopiecie , bo gram głównie rano i niewidać mnie wieczorami, faktycznie lvl rośnie powoli, ale tak to już jest gdy ma się w ciul obowiązków in real life. Chciałbym zaznaczyć że Yattaman zakładał klan po to żeby tu pograć z fajnymi ludźmi i dobrze się pobawić niecisnąć na pałe itemy itd. stąd też zachciało mi się znowu zacząć grać w L2. Mam nadzieję że to nie problem że gram jakieś 2-3h średnio dziennie...

Offline

 

#3 2014-09-29 14:27:05

mOLER

Clan Member

Zarejestrowany: 2014-09-17
Posty: 6
Punktów :   

Re: Czystki

Ciebie widziałem już wielokrotnie, i chyba nie powiesz mi że wbijasz 1lvl tygodniowo? Bo o takich ludziach mowa...

Swoją drogą, widzicie jaki sojusz ogarnięty mamy. Jeśli dalej będzie przychodzić na baraka czy inne subkowe RBki po 2 osoby to coś mi się nie widzi żebyśmy długo zabawili w tym sojuszu. Oczywiście jest to spowodowane też małą ilością aktywnych osób. A naprawdę warto w tym sojuszu być.

Ostatnio edytowany przez mOLER (2014-09-29 14:29:10)

Offline

 

#4 2014-09-29 16:08:15

Yattaman

Rada Klanu

Zarejestrowany: 2010-06-06
Posty: 343
Punktów :   

Re: Czystki

Może ja się wypowiem na ten temat . Ja na samym początku tworzenia

naszego klanu na tym serverze ,zapowiedziałem , iż gramy sobie dla zabawy w miłej

atmosferze i bez ciśnień ...

Zdanie moje w tym momencie jest jedno : podtrzymuje swoje założenie .

Jeżeli osoba gra rzadko np. 10 godzin w tygodniu ale wchodzi na TS-a ,

chociażby na nasłuch nie ma się czego obawiać.

Prędzej podziękuje osobie ktora gra nawet 30 godzin tygodniowo ale nie używa programu

do komunikowania się. Co do Ally , to oni są od nas dużo bardziej wyexpieni i ubrani ;

nie znaczy to jednak ,że będe jakoś specjalnie zmieniał swojego nastawienia co do ilości

czasu poświęconego na gre. Co za tym idzie , nie będe nikomu miał za złe ,

że online jest słaby i że lvl stoi w miejscu.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
UbytovĂĄnĂ­ Bosna a Hercegovina Ciechocinek restauracje