Ogłoszenie

Forum klanu PHG

#1 2014-09-03 12:26:55

WolfGarre

Clan Member

Zarejestrowany: 2014-08-15
Posty: 78
Punktów :   

Nobless i Subclassy

Jako że Evoke będzie na GF i zdobycie noblessa jest dziecinnie proste - Wystarczy mieć kilka botów z każdej klasy i je zabijać aby zdobyć Territory Badge. Ja osobiście będę miał kilka postaci pod ten bajer.
Pytanie jest tylko takie czy Bawimy się w RB i w ten sposób wyciągamy nobla czy zrobimy to z siegów przy dobrym ogarnięciu wystarczą tylko 2 Siege (1 miesiąc)
Wybór należy jak zawsze do was i CL-a W ten sposób mamy nobla i suby bez Kampienia RB
I tak będziemy tworzyć boxy/Alty itp. Pod Akademię dla CRP
Potrzeba tylko 30 minut i ogarnięcia aby każdy zdobył max badge na nobla potrzeba 80 jest to możliwe nawet podczas 1 siega zostanie Fame a to każdy ogarnie w swój sposób - Forteca jak dla mnie
1 Box clan z 3 lvlem i tam zapisać wszystkie boxy zapisać je na inny zamek niż ten który będziemy atakować mainami porobić party i reszta zależy od Bishopów jak szybko resać będą
Na ostatnim serwerze miałem około 10 postaci z noblessem w ten sposób i co miesiąc wyciągałem z nich ok 100 bogów + Main (kalkulację zostawiam wam
I teraz tak jako że chcemy też mieć jakieś alty z noblessem można też mainami kilka razy paść aby te alty miały badge im więcej noblessów nawet na altach tym lepiej dla nas

"Warunki stworzenia suby.

Aby dodać podklasę, dla swojej postaci, musisz wykonać zadanie „Mimirs Elixir”. Oczywiście od czasu stworzenia wojen terytorialnych możliwe jest przyznanie ci statusu Nobless za itemy poprzez nie zdobyte. Wraz z tym statusem, otrzymujesz możliwość dodawania subclass. Jest to jedyny wyjątek, w którym nie musimy wykonywać tego zadania.

Po wykonaniu wyżej wspomnianego zadanie wystarczy udać się do odpowiedniego NPC, ponieważ nie każdy NPc da nam pożądaną subę. Np. Priest w kościele nie da nam subclassy związanej z czarnymi elfami."

Ostatnio edytowany przez WolfGarre (2014-09-05 17:36:13)

Offline

 

#2 2014-09-04 19:35:29

Yattaman

Rada Klanu

Zarejestrowany: 2010-06-06
Posty: 343
Punktów :   

Re: Nobless i Subclassy

Ogólnie jedynie w/w  podejście do zrobienia Noblessa  uważam za słuszne

Postacie pod Territory War bedziemy robić w momencie uzyskania przez klan 5tego poziomu

by nie uronić ani jednego punktu klanowego

Bardzo fajny post + dla Autora

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.berlin-hotel.pl Проживание Хофгайсмар kancelaria komornicza warszawa ochota