Ogłoszenie

Forum klanu PHG

#1 2010-06-25 08:20:24

 Pelo

Masiarz fanboi

Skąd: Mrozy
Zarejestrowany: 2010-05-28
Posty: 84
Punktów :   

Drama nr1

Dzieki wszystkim ktorzy pomogli w pvp na tezzie

szczegolnie tym ktorych trzeba bylo prosic pol godziny i tym ktorzy mieli wyjebane i dalej farmili

peace & love


Lubię czytać podania

Offline

 

#2 2010-06-25 09:30:24

masiarznoob

Interesant

Zarejestrowany: 2010-06-03
Posty: 4
Punktów :   

Re: Drama nr1

plusik

Offline

 

#3 2010-06-25 09:41:10

DrOrgazmo

Clan Member

Zarejestrowany: 2010-06-02
Posty: 28
Punktów :   -1 

Re: Drama nr1

Szczególne podziękowania dla mnie pr0 ownage bez pt

Offline

 

#4 2010-06-25 10:59:56

ThEREBeL

Clan Member

Zarejestrowany: 2010-05-27
Posty: 87
Punktów :   

Re: Drama nr1

A mnie to wlasnie wkurwilo ze ludzie woleli farmic niz pomoc...Tak to nigdy nie bedziemy klanem... Aaa i tak przy okazji osoby farmiące podczas fryty to (o dziwo) Cursed, Masiarz oraz (jak się spodziewalem) Suranel...czy jeszcze ktos farmil na jakiejs lokacji z klanu to nic o tym nie wiem...Ogarnijcie się ludziska, aaa i jak zamierzacie robić czystki w klanie to z racji tego ze mam niski lvl na mainie mozna i mnie wywalic od razu, chyba pogram sobie bez was i zrobie wlasny support bo widze czesto ze z takim nastawieniem jakie mamy to ciezko nam bedzie cokolwiek osiagnac a tak ja przynajmniej zrobie sobie pro farme i bede mial wyjebane...

Offline

 

#5 2010-06-25 11:27:01

Haszisz

Clan Member

Zarejestrowany: 2010-06-10
Posty: 8
Punktów :   

Re: Drama nr1

ja jestem tu nowy.. ale jak nic się nie zmieni do końca przyszłego tygodnia to nie wiem czy będę dalej codziennie próbował 2h składać pt pisząc nawet  do ludzi na pm.. i nic.. a potem trzaskał się na pvp podczas gdy połowa ludzi sobie koxa..

bo wygląda to tak.. uwielbiam pvp i to mnie tak  naprawdę tutaj trzyma głównie w tym momencie.. kto bywał ze mną w pt na pvp to wie:D


ale poza pvp nic się nie dzieje...

więc część ludzi chodzi dostaje wpierdoł tracą % - a to dlatego, że druga połowa koxa:D


ps. MRy spuszczają nam wpierdol m.in. dlatego, że co chwile mają FoI.
w PHG jest jest z 5 OL...  ile FoI?:>


róbcie jak uważacie:)

Offline

 

#6 2010-06-25 12:00:34

Melon

Clan Member

Zarejestrowany: 2010-06-02
Posty: 14
Punktów :   

Re: Drama nr1

Ja już nie chcem poruszac tego tematu dalej ale kurwa to co wczoraj niektorzy zrobili to żal i teraz tylko po wczorajszej akcji utwierdzilem sie w tym że dla niektórych zrobienie ally z ooww nie jest wygodne bo trzeba chodzic na pvp i rb epickie. Wystarczy im widocznie do szczescia FOG i boxy na plecach. Ps. I teraz pisze to powaznie jak bedzie nastepna taka akcja i bede latac musial po tsie i prosic laskawie az ktos pojdzie to osobiscie WYPIERDOLE TE OSOBY Z KLANU

Offline

 

#7 2010-06-25 12:16:58

Furian

Clan Member

Zarejestrowany: 2010-06-08
Posty: 27
Punktów :   

Re: Drama nr1

Ja odkad jestem w PHG to caly czas na % jestem na minusie bo chodze na kazda akcje i nie placze xD


Arion: Hell Knight 79, Blade Dancer 75, Tyrant 75

Offline

 

#8 2010-06-25 14:23:52

 thed

Clan Member

Skąd: Nysa
Zarejestrowany: 2010-05-27
Posty: 56
Punktów :   
WWW

Re: Drama nr1

Postanowiłem trochę napisać, bo wkurwiam się ostatnimi czasy, więc ...

Jak macie płakać o % to odrazu /leave najlepiej, obejdzie się bez nerwów. Jak ktoś myśli, że klan zrobi za niego wszystko, zaloguje mu support, złoży pt, wybierze lokacje i jeszcze najlepiej summon na spot to odrazu mogę napisać, że się grubo rozczaruje. Klan lider nie jest od tego, żeby wam kurwa składać pt, logować support etc. Zainteresujcie się sami, exp to indywidualna sprawa, serwer jest już na tyle daleko w rozwoju, że nie ma czegoś takiego jak expienie w full pt w MOS, a jak chcecie to Giran i '!LF PT MOS/STAKATO !!!!1111' .
Druga sprawa dużo osób nauczyło się, że będzie tranowanie w FOG, bo ktoś odpali ZaqreT'a. Nie nie odpali, ZaqreT to prywatna postać. Trzeba sobie radzić troszkę samemu, a nie tylko liczyć i czekać na gotowe.
To tak na temat expa i wiecznego płakania.
Teraz co do dramy ...
Ja nie wiem jak sobie to wyobrażacie, ale jak tak dalej pójdzie to może najlepiej wyjdźmy z ally. Tylko wstyd sobie robimy, mam dość już czytania na forum ariona jak się z nas śmieją i szydzą. Jak macie zamiar siedzieć i expić po fogach i martwić się tylko o swoją postać bo już wszystko co mogliście dostać dostaliście to gratulacje. Kieruje to do paru osób, co już mają Zakeny/Sety S i logują się tylko po to, żeby sobie poexpić, a na resztę akcji klanowych jak frintenzza/baium/qa/zaken mają wyjebane. Nie tak to sobie wyobrażałem ... Wczoraj mieliście wyjebane, ok. Zdarza się.
Dziś Zaken, właśnie 20 min temu było wejście, ludzie może i by chętni logować postacie, ale co z tego jak nie wiedzą jak się za to zabrać. Pytałem 2 godziny przed otwarciem co z zakenem, jak to dziś robimy. Zero odpowiedzi. Godzina do otwarcia, dalej nic. Pobiegłem sprawdzić, na języku i statku już 5pt + MR. Mieliśmy się kurwa zebrać 2 godziny wcześniej zaprowadzić postacie i pochować pt na pvp, żeby odPKowywać.
Ni chujaa ...
Poruszę jeszcze temat instancji zamkowej i RB.
Kurwa interesują się tylko tym w klanie 2 osoby i kurwa mać GRECY, których nie ma na TS, bardziej ogarniają niż kurwa cała reszta. Macie okazję wyfarmić sobie koszulki/brązoletki S, a nikt nawet tego nie sprawdza. Pewnie większość uważa, że tak ooo sobie dostanie.

TROCHĘ ZAANGAŻOWANIA KURWA, ALBO ZACZNIJMY NAZYWAĆ RZECZY PO IMIENIU ...
Dodam też, że kieruję to co napisałem do osób, co jeszcze nawet konta na forum nie założyli, bo po co?
Dziękuję.

Ostatnio edytowany przez thed (2010-06-25 14:26:42)


WR/Titan/SWS/HE - 79/77/75/7x

http://lastfm.pl/user/dareekk

Offline

 

#9 2010-06-25 14:33:33

vince

Clan Member

Zarejestrowany: 2010-05-27
Posty: 84
Punktów :   

Re: Drama nr1

Cursed musi wyznaczyć sobie swoich klakierów, typu thed, Pelo którzy beda notowac nicki osób które ewidentnie lecą w huja jesli chodzi o akcje klanowe i pokolei dismiss, innego wyjscia nie ma,albo gramy albo robimy z siebie posmiewisko.

Offline

 

#10 2010-06-25 14:46:32

 Pelo

Masiarz fanboi

Skąd: Mrozy
Zarejestrowany: 2010-05-28
Posty: 84
Punktów :   

Re: Drama nr1

Pierdole notowac jakies kurwa nicki. co z tego ze ponotuje nicki (czy nawet wyjebie) jakis nowych, jak starzy gracze maja wyjebane.


Lubię czytać podania

Offline

 

#11 2010-06-25 14:48:03

vince

Clan Member

Zarejestrowany: 2010-05-27
Posty: 84
Punktów :   

Re: Drama nr1

a kto powiedział ze masz tylko nowych wywalac?
poleci kilka osób to sie wkońcu nauczą

Ostatnio edytowany przez vince (2010-06-25 14:48:46)

Offline

 

#12 2010-06-25 15:31:25

Haszisz

Clan Member

Zarejestrowany: 2010-06-10
Posty: 8
Punktów :   

Re: Drama nr1

Thed nie wiem czy to o traceniu % było napisane przez mojego posta...

Jedno jest pewne.. ja moge tych procent tracic w chuj:D ta gra to PVP!!

ale bez sensu kurwa ze ktoś się spina wkurwia sklada pt a polowa ludzi koxa...

takie chodzenie  na epickie rb to po prostu strata czasu/ żenada/ i śmiech...


w jednym zdaniu: jak umierać to z godnością:D i ku chwale tych co przeżyją i zajebią reszte wroga:DD

BraveHeart!!! D

Offline

 

#13 2010-06-25 15:45:15

vince

Clan Member

Zarejestrowany: 2010-05-27
Posty: 84
Punktów :   

Re: Drama nr1

wg mnie trzeba wojny oddac, juz wole pare razy na lokacji przeorac glebe od wara niz na kazdym epiki w pizdu % tracić.

Offline

 

#14 2010-06-25 17:56:02

DrOrgazmo

Clan Member

Zarejestrowany: 2010-06-02
Posty: 28
Punktów :   -1 

Re: Drama nr1

IMO ten flame powstaje tylko i wyłącznie dlatego że MRy łoją nam dupę ale czemu tak jest? Ano dlatego, że po pierwsze jest ich więcej a po drugie mają DUŻO lepszy sprzęt... także zdziwiłbym sie ostro jakbyśmy przejęli jakiegoś epica

Offline

 

#15 2010-06-25 23:04:11

vince

Clan Member

Zarejestrowany: 2010-05-27
Posty: 84
Punktów :   

Re: Drama nr1

no to zdziwisz sie ostro  chyba nie sadzisz ze zawsze uda im się ubic kazdego antharasa, baiuma, qa, zakena, fryte

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.purplehandgang.pun.pl