Ogłoszenie

Forum klanu PHG

#1 2010-06-22 23:21:41

thenat

Clan Member

Zarejestrowany: 2010-06-07
Posty: 27
Punktów :   

Co mnie wkurwia

Dobry,
mam teraz nawal pracy i przez najblizsze 3 tygodni bede dostepny tylko na weekendy, ale chyba pierdole i zrobie sobie przerwe bo i tak nie ma z kim grac. Dam sprzet liderowi, to moze to rozda (tymczasowo) potrzebujacym.

Nie czaje ze chujnia jest jak zawsze i znowu na kolejnym serwerze historia sie powtarza z random pt. w pizde se wsadzacie takie pt bo ani ludzie nie potrafia ze soba grac, ani nie wiedza co jest co, ani kto jest kto ani kurwa nic, nie wspominajac o tym jak wyglada skladanie takiego pt.
Pierdole taka gre, kiedy za kazdym razem albo kazdy osobno gdzies siedzi albo lludzie sie rozpierdalaja zaleznie od tego co im w danej chwili pasi itd. i trzeba prosic o pt.
jak nie bedzie decyzji o tym ze maja byc poskladane const pt, to pierdole ta gre bo juz sie zaczynam wkurwiac tak jak na elixirze. mialo byc inaczej a jest jak zawsze.
pierdole, moge grac z ludzmi calkiem nowymi, ktorych widze w grze po raz pierwszy, ale chce grac z nimi w const pt. Jesli nie bedzie zorganizowania odgornego ze wszyscy maja sie zorganizowac, to pierdole to tez. powinno byc kilka osob wyznaczonych co maja zorganizowac swoje pt sposrod klanowiczy-bez zbedengo pierdolenia.
i nie przyjmowac postaci ktore nie sa potrzebne do uzupelnienia nepelnych pt-po chuj pt z samych magow albo dagerrow (ktorzy zreszta maja s grade a pierdola wszystko i dupy na pvp nie rusza).
wiekszosc jak zawsze pierdoli zgranie i ogolnie ma wszsszystko w dupie, i mysli tylko o tym zeby nachapac sie jak najwiecej - chuj wam w dupe tacy gracze!

prawda jest taka , ze im wiecej ludzi w klanie tym wiekszy burdel. po chuj nam taki chaos? przecie tu nie ma przyjemnosci z gry tylko wkurwianeie sie ciagle. ale jak sie nei wkurwiac jak burdel i kazdy robi co mu sie podoba. nie dziwie sie ze ludzie pt nie skladaja codziennie po kilka razy, bo czy my sie kurwa logujemy do gry po to zeby przez godzine party skladac z randomow? kurwa mac, przecie po to jest ten jebany klan zeby sie zorganizowac. obecne skladanie pt nie rozni sie niczym od tego, jkaby stanac w giran i na shoucie pisac z prosba o pt albo z prosba czy jest jakis wolny bd albo chuj wie co jeszcze.

liczylem ze czas jaki poswiece na rozwoj postaci bede mogl pozniej zrekompensowac sobie fajna wspolna gra ze zorganizowana grupa ludzi. a tu chuj jak zawsze - im wiecej tym wiekszy syf. drufga sprawa ze ludziom sie w glowach pierdoli i wola pol dnia krzyczec o pt do lokacji, zamiast pograc tam, gdzie jest aktualnie mozliwosc - jak dla mnie to mozecie wypierdlac!

chuj, skonczy sie tak jak na eli, wkurwie sie, i dam sobie dlugi urlop. bo na razie na zmainy sie nie zanosi

Offline

 

#2 2010-06-23 08:40:03

 thed

Clan Member

Skąd: Nysa
Zarejestrowany: 2010-05-27
Posty: 56
Punktów :   
WWW

Re: Co mnie wkurwia


WR/Titan/SWS/HE - 79/77/75/7x

http://lastfm.pl/user/dareekk

Offline

 

#3 2010-06-23 09:52:35

regonzu

Clan Member

Zarejestrowany: 2010-05-29
Posty: 8
Punktów :   

Re: Co mnie wkurwia

Co do składania party ktoś dał wczoraj na ts'ie dobre rozwiązanie, trzeba wskazywać konkretną osobę która ma być odpowiedzialna za złożenie party, nie mówię tu o const pt tylko o tych które np trzeba złożyć na szybko bo jakaś akcja jest.

Offline

 

#4 2010-06-23 11:36:25

 Beorn

Rada Klanu

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-06-03
Posty: 126
Punktów :   
WWW

Re: Co mnie wkurwia

Nie problemem jest złożenie party,problemem jest dziwna "nieobecność" danych osób w grze, bez których pt nie wypali. No i nie czytanie klanowego...

Ostatnio edytowany przez Beorn (2010-06-23 11:36:43)


Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać!

Offline

 

#5 2010-06-23 12:24:08

vince

Clan Member

Zarejestrowany: 2010-05-27
Posty: 84
Punktów :   

Re: Co mnie wkurwia

Dużo jest nowych osób w klanie, jak juz beda otwarte knighty i klan bedzie full, to trzeba ustalić liderów party (może nie constans) ale w miare stałe party które beda składane przez liderow w akcjach klanowych (dobrze by było założyć taki temat na forum, gdzie powstały by propozycje składu takich pt z konkretnymi nickami). Powinien być też obowiązek robienia conajmniej 1  subki na support, po rozpadzie phg na elixirze, jak byłem u Ballacka w klanie, to gość przed siege potrafił wywalić 1 hero nukera ze swojego party i kazać mu sie przebrać na bp, bo nie mielismy w party łuków. Wiadomo, że jak ustalimy w miare stałe party, to nigdy nie bedzie tak że zawsze te osoby beda online i zawsze takie party sie złoży, dlatego czasem zasadą mniejszego zła, lepiej wywalic np 1 dd z innego party i dodac support do niekompletnego.

Nie rozumiem po co odrazu taka drama thenat, rozumiem że grze towarzyszą emocje, ale jak bedziecie ciagle jęczeć, zakładać tematy z fochami to nigdy nie bedzie dobrze, pomijając juz fakt że takie tematy sprzyjąją stwarzaniu atmosfery że coś złego się dzieje, trzeba robić swoje i nie patrzeć na innych.

Ostatnio edytowany przez vince (2010-06-23 12:25:46)

Offline

 

#6 2010-06-23 20:38:14

Yattaman

Rada Klanu

Zarejestrowany: 2010-06-06
Posty: 343
Punktów :   

Re: Co mnie wkurwia

A na moj gust to wina tych ktorzy sie chwala ile to osob nie zownowali i to jeszcze w czasie siega.

Lub tuz po. Poza tym jest tez inna sprawa dalej jedna osoba nie prowadzi siega.

3-cia rzecz to chyba przymusowe granie w calym pt gdzies ;nie tylko HB albo ja wiem FoG,

Noi kurwa za Bsoe na pvp powinien byc kick z klanu

Offline

 

#7 2010-06-23 23:34:40

thenat

Clan Member

Zarejestrowany: 2010-06-07
Posty: 27
Punktów :   

Re: Co mnie wkurwia

vince napisał:

Nie rozumiem po co odrazu taka drama thenat, rozumiem że grze towarzyszą emocje, ale jak bedziecie ciagle jęczeć, zakładać tematy z fochami to nigdy nie bedzie dobrze

jakie fochy? powiedzialem co mysle. nie wiem, moze jestem jedyna osoba ktora wkurwia skladanie pt za kazdym razem skladajacego sie z innych graczy. poza tym tak jak pisalem, jesli sie loguje do gry, to nie po to zeby czekac na zlozenie pt przez pol h albo dluzej i nie chodzi mi tu o jedno pt, w ktorym jestem ja, tylko o ogolne zorganizowanie pt na klanowe wypady.
ponadto jesli ktos uwaza, ze random pt jest najlepsze i zajebiste i wogole, to moge mu powiedziec tylko jedno: wynika z tego ze jestes typowym farmerem i nie zalezy ci na ogarnieciu sie poza expem (chociaz i  na lokacjach exp w random pt chuja jest wart, co widac, bo jak pvp przychodzi, to jest pozamiatane). const pt nie znaczy ze zawsze koniecznie trrzeba grac w takim pt, i ze jesli kogos nie ma z takiego pt, to te osoby wogole nie beda graly. const pt oznacza wspolna mobilizacje w swoim gronie, wzajemne wspieranie sie, pomaganie itd. ponadto grajac z danymi osobami nabywa sie swietnych nawykow i dzieki temu kazdy wie co ma robic, nie trzeba nawet za wiele ze soba gadac bo kazdy po jakims czasie juz czai baze, a na razie chaos na ts w chuj-wlasnie miedzy innymi dlatego ze za kazdym razem jestesmy w pt z kims innym. jesli nie ma const pt pelnego, to sie wtredy szuka sposrod reszty ludzi kogos, kto moglby zastapic tymczasowo braki, ale nadal wtedy ta podstawa pt jest i nie ma takiego chaosu jak zbieranina pojedynczych gracyz za kazdym razem. zreszta, stale i zgrane pt zawsze bedzie lepsze niz random, bo nie lvl i sprzet decyduje, tylko wlasnie zgranie!

odnosnie fochow:
to nie moje fochy, tylko prawda (poza tym zawsze oferowalem pomoc odnosnie ewentualnych swoich uwag i nigdy nie bylo tak, ze powiedzialem cos i poszedlem w pizdu bez wyjasnienia o co mi chodzi i bez proby rozwiazania problemu). pomagam ludziom jak moge mimo ze nie mam wiele czasu, a baba w domu mnie wyzywa, nie odmowilem nikomu pomocy, ale tez chcialbym bawic sie gra w zorganizowanym gronie. ponadto nie kazdy moze napierdalac 20h na dobe i to naprawde wkurwia, ze polowe czasu jaki spedza sie w grze, to czas na zbieranie sie. wogole sadze ze expienie od samego poczatku jedynie w gronie postaci ktore sa potrzebne na dana instancje to zjebany pomysl bo instancje powinno sie dobrac do pt i grac razem od poczatku i sie wspolnie dograc a nie na zasadzie: "tu chce sie wyexpic to wezme ciebie, a ty wypierdlaaj bo ty tu mi nie jestes potrzebny, ale idz gdzies i wyexp sie jakos bo na siege i na lokacji innej bedziesz mi potrzebny".
ps. takze uwazam ze pierdolenie o fragach to lamerstwo, bo co z tego ze kogos ujebales, jesli pozwoliles zeby ci rozpierdolili kolege z pt? od takich graczy wychodzi tylko to ze powinni grac sobie solo bo ai nie doceniaja innych ani nie sa w stanie zrozumiec ze liczy sie ogol bo bez reszty on poprostu nie istnieje.

z pozdrowieniami,
a teraz mozecie po mnie jechac i wogole mozecie usunac ten temat jesli wedlug was psuje on atmosfere i moze zniechecac nowych ludzi, ale taka jest wedlug mnie prawda.

Ostatnio edytowany przez thenat (2010-06-23 23:37:16)

Offline

 

#8 2010-06-25 09:15:02

JustOwn3d

Clan Member

Zarejestrowany: 2010-06-09
Posty: 28
Punktów :   

Re: Co mnie wkurwia

popieram w pelni nawet jak probujesz zlozyc party to i tak nie ma odzewu jak walka z wiatrakami chociaz jest niby tyle osob w klanie a sie nikt nie odezwie a Trygon ci jeszcze dolozy do pieca mowiac ze tylko szukasz pt a sam nie zlozysz >.<

Offline

 

#9 2010-06-25 12:46:28

 Pelo

Masiarz fanboi

Skąd: Mrozy
Zarejestrowany: 2010-05-28
Posty: 84
Punktów :   

Re: Co mnie wkurwia

@LFP
@LFP
@LFP
@LFP
@LFP
@WK LFP
@KURWA IDE AFK


Lubię czytać podania

Offline

 

#10 2010-06-25 18:59:55

JustOwn3d

Clan Member

Zarejestrowany: 2010-06-09
Posty: 28
Punktów :   

Re: Co mnie wkurwia

no fajnie ze tylko to zauwazasz szkoda ze skladania party nie widzisz gdzie oczywiscie sam jestem z calym oow i oni musza alty logowac bo oczywiscie u nas maja to w dupie ... zreszta wyjebane mam jak kurwa kociarz ktory jest prawie 24h online nie dostaje pt a przyjdzie ten nowy i z marszu ma pt to ja nie wiem co jest ze mna nie tak O.o wiem ze sie zale ale mnie to boli a forum wg mnie jest od wyzalenia sie

Offline

 

#11 2010-06-28 20:02:26

Drakir

Clan Member

Zarejestrowany: 2010-06-28
Posty: 4
Punktów :   

Re: Co mnie wkurwia

jest chaos fakt w wiekszosci sie zgadzam z thenatem,moim zdaniem jest o wiele zaduzo ludzi w klanie,potem niewiadomo kto gdzie na czym byl itd i wychodzi takie pierdolenie ze ten niegra czy ten chuja robi a sie poprostu czlowiek na ts sie nieodzywa a jest calkiem inaczej.i fakt wielu niepatrzy na innych ze potrzeba questa pomoc np.bo sobie ktos moze sam poprostu njieporadzic a wolanie o pt i proszenie to lipa bo i tak sie albo nikt nieodzywa albo wazniejszy koks w fogu czy HB.pozatym niepodoba mi sie to ze osoby ktore podostawaly s grade i epic chuja sie teraz udzielaja nic palcem nierusza,takim albo pozabierac ittemy i dac tym co zasluzyli to moze wtedy znowu sie wezma do roboty.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hotels Herradura