Ogłoszenie

Forum klanu PHG

  • Index
  •  » Archiwum
  •  » Stałe imprezki, browarki, dziwki, koks etc.

#16 2010-06-10 11:21:44

ThEREBeL

Clan Member

Zarejestrowany: 2010-05-27
Posty: 87
Punktów :   

Re: Stałe imprezki, browarki, dziwki, koks etc.

Eeee tam nest to nie mial tylu pvp co ja:P Wiem bo sie go pytalem:P Może i dużo chodził, ale częsciej miał w dupke:P

Offline

 

#17 2010-06-10 15:28:07

 Beorn

Rada Klanu

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-06-03
Posty: 126
Punktów :   
WWW

Re: Stałe imprezki, browarki, dziwki, koks etc.

Cholera skasowałem sobie przypadkiem w szkole posta........ Ja zabieram 2 kobiety do pt
Nabijali sobie i szpanują Ja to z byle syfem nie walczę Jak przeciwnik nie reprezentuje sobą poziomu umiejętności ogarnięcia to nawet nie spojrzę na niego...
A teraz do rzeczy. Jakoś nie widziałem, żeby w klanie ochoczo leciano na PVP ( prócz momentów, gdy ktoś z nudów szedł ), gdy ktoś potrzebował pomocy lub, gdy z PK był problem Samolubstwo się szerzy niestety... Każdy mówi oo oo ja bym poszedł tu tam i tu, a jakoś tego w grze nie widać, już nawet nie pamiętam kto to 4 dni temu wołał o pomoc z PK, było 25 osób online + w royalu 10 greków i to grek widząc tylko słowo "PK" zaangażował się w pomoc, a z polaków ? Nikt ? Nawet pisałem, czy ktoś mu pomoże i dalej cisza. Poprawcie współprace, a dopiero potem wymyślajcie party constans.

Ostatnio edytowany przez Beorn (2010-06-10 15:30:58)


Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać!

Offline

 

#18 2010-06-10 15:35:50

vince

Clan Member

Zarejestrowany: 2010-05-27
Posty: 84
Punktów :   

Re: Stałe imprezki, browarki, dziwki, koks etc.

Nest i jego pvp na ch buffie + potka na empa ;D
on jest teraz w top pvp na elixirze

Offline

 

#19 2010-06-10 16:06:38

 Pelo

Masiarz fanboi

Skąd: Mrozy
Zarejestrowany: 2010-05-28
Posty: 84
Punktów :   

Re: Stałe imprezki, browarki, dziwki, koks etc.

Beorn mamy biegac na pk do jakis katek 50 lvl? Chyba sobie zartujesz


Lubię czytać podania

Offline

 

#20 2010-06-10 17:26:09

Cursed

Rada Klanu

Zarejestrowany: 2010-05-27
Posty: 97
Punktów :   

Re: Stałe imprezki, browarki, dziwki, koks etc.

Tym bardziej ze jak ludzi koxaja gdzies ,skladali pt 30 min myslisz sie ze komus bedzie sie chcialo isc?za pare dni nikt nie bedzie plakal ze kogos pekneli bo beda wary z wszytskimi klanami a const pt by sie przydal z tego wzgledu ze ludzie by wiedzieli jak mnije wiecej  skladac pt a nie jak na elixirze musialem wszystkie pt przejzec czy nie brakuje wam suportu itd nawet niewiesz jak to wkurwiajace 30 minut zmarnowane na to zeby ludzie mieli bufa w pt i mogli sobie fragowav , a sam nie mialem czsu sobie nawet wyciagnac cp potek z wh <bored>
Mam nadzieje ze na tym servie tego nie bedzie i nie bede musial wam skladac pt na siege qa frytke antka baiuma itd a to bedzie non stop

Offline

 

#21 2010-06-10 19:23:25

 Beorn

Rada Klanu

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-06-03
Posty: 126
Punktów :   
WWW

Re: Stałe imprezki, browarki, dziwki, koks etc.

No i co, że 50 lvl katy jak typy w A i S tam pekują Mnie się będzie zawsze chciało, więc można na mnie liczyć jak tylko się wyexpie. Tyle ode mnie

Cursed wiem jakie to wkurwiające.

Wracając do party, pt daggerów musi mieć tanka i łuka. Pt magów też by nie pogardziło. Najlepszą opcją byłby kamael, ponieważ któraś klasa z tego co pamiętam ma na prawdę potężnego buffa dla pt.


Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać!

Offline

 

#22 2010-06-10 20:07:23

 thed

Clan Member

Skąd: Nysa
Zarejestrowany: 2010-05-27
Posty: 56
Punktów :   
WWW

Re: Stałe imprezki, browarki, dziwki, koks etc.

Tank tankiem, Rebel masz rację, tyle, że kiedyś agro i hate aura spamowała się co parę sekund, teraz trzeba czekać sporo czasu, więc agro moim skromnym zdaniem jest zdupione na maksa w mass pvp. A Kamael w pt to musi jednak być po 2 subach niestety.
Wiecie co Wam powiem? Tak sobie myślałem, że dziwnie tak grać, bo znajdą się ludzie, którzy gdzieś tam się ulokują w swoim party i mniej więcej będą ze sobą grać, ale niektórzy to zero zaangażowania i będą czekać na gotowe party, aż dostaną z full supportem ... tak jak napisał Cursed. Szczerze powiedziawszy to nie chciałbym takich osób w klanie, dlatego też fajnie jest przyjmować ludzi jakimiś tam grupkami co grają ze sobą dłużej, tak jak było z chłopakami z '7', sry za te 'siedem', ale nie umiem Was inaczej nazywać ; D No i teraz może ludzie z AR też coś pokażą ...


WR/Titan/SWS/HE - 79/77/75/7x

http://lastfm.pl/user/dareekk

Offline

 

#23 2010-06-10 20:41:11

JustOwn3d

Clan Member

Zarejestrowany: 2010-06-09
Posty: 28
Punktów :   

Re: Stałe imprezki, browarki, dziwki, koks etc.

a kota nikt nie chce do const pt ?

Offline

 

#24 2010-06-10 21:58:28

RyaN

Clan Member

Zarejestrowany: 2010-05-27
Posty: 45
Punktów :   

Re: Stałe imprezki, browarki, dziwki, koks etc.

Jak tam chcecie ja moge swoje pt zalozyc ale np PT Kalela wyglada tak : BD/SWS/WC/BISH/EE/(TANK)/(TH)/ PW / Sagi .Wygrywaja kazde pvp ( pt vs pt )

Offline

 

#25 2010-06-10 22:23:05

 thed

Clan Member

Skąd: Nysa
Zarejestrowany: 2010-05-27
Posty: 56
Punktów :   
WWW

Re: Stałe imprezki, browarki, dziwki, koks etc.

No to tak jak napisałem. A co do kota, to kot do pt łuczników się zda, adik pogadaj tam z chłopakami, chociaż oni dopiero po 60lvle mają.


WR/Titan/SWS/HE - 79/77/75/7x

http://lastfm.pl/user/dareekk

Offline

 

#26 2010-06-10 22:32:41

 Beorn

Rada Klanu

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-06-03
Posty: 126
Punktów :   
WWW

Re: Stałe imprezki, browarki, dziwki, koks etc.

No nie powiedziałbym jak trafiłbyś na pt , BP,BP,SWS,BD,OL,PW,PW,PW,TANK i pozamiatane. A jakby zamienić PW na Soul Hounda to w ogóle pozamiatane ^^ Na GF totalnie inaczej już pt wyglądają. 3 PW włancza Dodge i nic im nie zrobisz, a oni Cie koszą w plecy, nawet tanka dagger może pojechać jak ogarnięty jest. Wiem, że piszę czarne scenariusze, ale trzeba być na wszystko przygotowanym

A w ogóle jest konik dla pt magów ?

Ostatnio edytowany przez Beorn (2010-06-10 22:48:37)


Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać!

Offline

 

#27 2010-06-10 22:39:31

DrOrgazmo

Clan Member

Zarejestrowany: 2010-06-02
Posty: 28
Punktów :   -1 

Re: Stałe imprezki, browarki, dziwki, koks etc.

No dobra tak ogólnie już widzę zarysy tych const party i widzę że w większości to ludzie którzy grupkami podochodzili do klanu i w ogóle a co z takimi że tak powiem "randomami" jak ja którzy samotnie doszli do klanu? Krótko tu jestem i mało kogo znam więc znalezienie/zrobienie takiego const party dla mnie to raczej ciężka rzecz.

Offline

 

#28 2010-06-10 22:54:24

JustOwn3d

Clan Member

Zarejestrowany: 2010-06-09
Posty: 28
Punktów :   

Re: Stałe imprezki, browarki, dziwki, koks etc.

najlepiej odeslac biednego kotka do randomow ktorzy pewnie nie umieja strzelac z tych lukow xD (no nie mialem na mysli vince i tam nie wiem no chyba innego normalnego luka nie znam xD)

Offline

 

#29 2010-06-10 23:01:35

 Pelo

Masiarz fanboi

Skąd: Mrozy
Zarejestrowany: 2010-05-28
Posty: 84
Punktów :   

Re: Stałe imprezki, browarki, dziwki, koks etc.

Beorn napisał:

No nie powiedziałbym jak trafiłbyś na pt , BP,BP,SWS,BD,OL,PW,PW,PW,TANK i pozamiatane.

tak beorn, pt bez wc. Gl&hf

JustOwn3d napisał:

a kota nikt nie chce do const pt ?

sprobuj wyjsc z iniciatywa zrobienia jakiegos const, tak to powinno wygladac, a nie juz drama ze nie ma dla mnie miejsca w constant

thed napisał:

Tak sobie myślałem, że dziwnie tak grać, bo znajdą się ludzie, którzy gdzieś tam się ulokują w swoim party i mniej więcej będą ze sobą grać, ale niektórzy to zero zaangażowania i będą czekać na gotowe party, aż dostaną z full supportem ...

to sie ich wyjebie

drorgazmo napisał:

No dobra tak ogólnie już widzę zarysy tych const party i widzę że w większości to ludzie którzy grupkami podochodzili do klanu i w ogóle a co z takimi że tak powiem "randomami" jak ja którzy samotnie doszli do klanu? Krótko tu jestem i mało kogo znam więc znalezienie/zrobienie takiego const party dla mnie to raczej ciężka rzecz.

taka sama odpowiedz jak do adika. jezeli ten pomysl wypali to pogadaj z ludzmi, jest jeszcze sporo supportu

Edit: jebie sie cos z loginem jak z khornem z jednego kompa sie logujemy
Edit2: adik, nastepna drama. prawie jak eschaton


Lubię czytać podania

Offline

 

#30 2010-06-10 23:08:57

vince

Clan Member

Zarejestrowany: 2010-05-27
Posty: 84
Punktów :   

Re: Stałe imprezki, browarki, dziwki, koks etc.

pamietam pt nie do wyjebania z elixira, Nakata (saggi) Weeh (pw) Sora (aw) + full support, jak w takim skladzie wyszli to fami nawet na spocie sie nie pokazywała..

Offline

 
  • Index
  •  » Archiwum
  •  » Stałe imprezki, browarki, dziwki, koks etc.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Produkcja i sprzedaż szamb Kalisz Pomorski przegrywanie kaset vhs łódz masaże w Ciechocinku