Ogłoszenie

Forum klanu PHG

#1 2010-07-02 11:30:01

 Beorn

Rada Klanu

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-06-03
Posty: 126
Punktów :   
WWW

Wrrr

Dobra póki się nie weźmiecie do kupy to ja idę na l2sgh.com ( Gracia Epiloque ), nowy serwr pvp, podobny do l2inca jak ktoś grał. Pierwszy dzień jako PW i już rozjebałem glada w vesperze będąc samemu w s grade lol ;p

Jak macie się zamiar poddać przez jebanego złodzieja to .... no zawiodę się na Was. Nie po to tylu nas tu przyszło, żebyśmy się rozsypali.

Ostatnio edytowany przez Beorn (2010-07-02 11:30:42)


Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać!

Offline

 

#2 2010-07-02 12:16:37

vince

Clan Member

Zarejestrowany: 2010-05-27
Posty: 84
Punktów :   

Re: Wrrr

na tutaj zostaje, nigdzie sie nie wybieram,
a Cursed rozumiem że zostałes oskamowany i straciłes dorobek kilku miesięcy, ale wywalając nas wszystkich z phg, potraktowałes każdego z nas jako potencjalnego złodzieja, nie tak wypadało to zalatwić

Offline

 

#3 2010-07-02 12:27:22

 Pelo

Masiarz fanboi

Skąd: Mrozy
Zarejestrowany: 2010-05-28
Posty: 84
Punktów :   

Re: Wrrr

dzieki wszystkim za gre, ja koncze. jak wstanie jakis nowy server po wakacjach i bedzie kolo 9 osob chetnych to piszcie do mnie, ore, thed, kasimpasa i marcus maja do mnie gg. GL


Lubię czytać podania

Offline

 

#4 2010-07-02 12:56:07

JustOwn3d

Clan Member

Zarejestrowany: 2010-06-09
Posty: 28
Punktów :   

Re: Wrrr

moze byscie zostawili klan i ch my bysmy sobie grali w te 20 osob zgranych co sie znamy i zostawili itemy skoro nie macie zamiaru tutaj grac niektorzy zostaja i zapierdalali na te itemy i ch z tego co slyszalem to niektorzy juz z itemami allegro odwiedzieli no to dzieki bardzo i bede wiedzial kogo omijac szerokim lukiem...

Offline

 

#5 2010-07-02 13:28:26

ThEREBeL

Clan Member

Zarejestrowany: 2010-05-27
Posty: 87
Punktów :   

Re: Wrrr

A co się stało się? Curseda okradli? Całe szczescie że nie miałem passow na jego postac bo by jeszcze mnie podejrzewali... anyway fajnie by bylo jakby CH z klanem zostalo to moze sobie wroce zeby w spokoju koksac tak jak mi sie podoba

Offline

 

#6 2010-07-02 15:43:57

Cursed

Rada Klanu

Zarejestrowany: 2010-05-27
Posty: 97
Punktów :   

Re: Wrrr

moze wroce do gry po wakacjach narazie zostawiam wam postacie na zakena ,zlozcie sobie narazie nowy kjlan zobaczycie ile to jest zapierdalania na darmo.Kazdy tak naprawde ma to w dupie i mam 50 pmow o itemy ze kazdy zaslozyl n/c

Offline

 

#7 2010-07-02 16:55:01

ThEREBeL

Clan Member

Zarejestrowany: 2010-05-27
Posty: 87
Punktów :   

Re: Wrrr

hehehehe spoko to ja dalej gram solo, łaski bez, a przekonywać się ile jest z tym wszystkim zapierdalania nie musze bo już nie jestem no-lifem

Offline

 

#8 2010-07-02 17:04:35

Emilion

Clan Member

Zarejestrowany: 2010-06-23
Posty: 15
Punktów :   

Re: Wrrr

Pussies :-P

Widze, ze itemki sa dla was wazniejsze niz przyjemnosc z gry :-P

Offline

 

#9 2010-07-02 17:40:20

 Beorn

Rada Klanu

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-06-03
Posty: 126
Punktów :   
WWW

Re: Wrrr

Pozdro dla tych co pytali o itemy....


Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać!

Offline

 

#10 2010-07-02 21:20:10

Caliope

Clan Member

Zarejestrowany: 2010-06-05
Posty: 10
Punktów :   

Re: Wrrr

Cursed słów mi brak... Skoro podjąłeś się CLowania (wiedziałes jak to wyglada bo to nie pierwszy twoj serw i klan) to teraz po co takie dramaty i "za darmo"? W tak dużym klanie straty można odrobic w króciutkim czasie, wystarczyły by chęci. Po za tym nie doszedles sam do wszystkiego, pomagały Ci pewne osoby, które teraz wywaliłes bez słowa.

Co do itemów... Ja nie prosiłam i nie prosze o itemy (za krotko w klanie jestem zeby wyciagac reke po cos), ale co zlego w tym ze ludzie chcą po takim wywaleniu z klanu dostac chociaz to co z niego zostalo? Lepiej dac komuś cos, niż mialyby sie marnowac czy kurzyc itemki, chyba że rozwiązanie klanu to tylko kamuflaż do jakiegos ciemnego interesu ;p (joke ofc)

Może w realu jestes ok, ale (bez obrazy) CLem okazales sie teraz marnym konczac w ten sposob...

Offline

 

#11 2010-07-03 06:52:00

thenat

Clan Member

Zarejestrowany: 2010-06-07
Posty: 27
Punktów :   

Re: Wrrr

hahaha, tak to jest jak sie dzieli konta. a konto cl'a to juz wogole debilizm dzielic z kimkolwiek. nie wspominam juz o tym, ze problemem nie jest jedynie to, ze ojebali cursedowi postac,ale to ze wielu ludzi pracowalo na to wszystko. osobiscie mam w dupie itemy, co mialem to powrzucalem do cwh.
jedyny plus, to to , zemoze sie w koncu oduczycie jedynie farmic, bo jakbyscie mieli checi grac dla rozrywki i przyjemnosci, to byscie nie plakali o poswiecony czas i stracone itemy.
druga sprawa jest to, ze cursed zachowal sie w chuj nieodpowiedzialnie dajac polowie klanu pasy na postac - ale tak to jest jak nie chce sie nikomu robic postaci, tylko sepia o boxy na bd, a wogole jak nie ma cl to nie ma i chuj, nie ma dawania pasow na postac-trudno i chuj. teraz macie nauczke (w sumie wszyscy mamy).
ciesze sie jedynie z tego, ze: nie handluje itemami z gier na aukcjach, nie mialem pasow na lhl, nie sepilem o itemy, wkurwialo mnie podejscie ludzi do gry i organizacja, a teraz wsio wyszlo... milego

ps. jesli nie znajdzie sie party chcace kontynuowac tu gry, to rozdam itemy ktore terazposiadam (pm w gierce albo info na forum)-na razie

Ostatnio edytowany przez thenat (2010-07-03 06:54:49)

Offline

 

#12 2010-07-03 10:43:21

 Beorn

Rada Klanu

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-06-03
Posty: 126
Punktów :   
WWW

Re: Wrrr

http://allegro.pl/item1109829502_lineag … aring.html

Zakładam, że to aukcja bufika albo achtunga xD


Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać!

Offline

 

#13 2010-07-03 12:32:09

JustOwn3d

Clan Member

Zarejestrowany: 2010-06-09
Posty: 28
Punktów :   

Re: Wrrr

no  i huj ja pisalem o itemy ale wydaje mi sie ze zasluzylem jestem 3 miesiace w klanie a jedyne co dostalem to 4xbres i lepsze to niz sprzedawac na allegro bo posaidam bizu a valszke na +0 jakis nightmare shield oczywiscie nic nie odsealowane a wczoraj jakis Aephe mi pisze ze dostal od curseda recke na db i se zlozyl poniewaz chomikowal matsy przez caly ten czas a ja poprostu w cwh nic nie mam bo wszystko zawsze wkladalem do cwh tym bardziej ze ten ziomek nie ogarnia tej gry i jest krotko w klanie czuje sie wydymany bez mydla jak chcecie se piszcie "QQ" etc ale mam wyjebane mam drame i mnie to wkurwia

Offline

 

#14 2010-07-03 12:44:29

Cursed

Rada Klanu

Zarejestrowany: 2010-05-27
Posty: 97
Punktów :   

Re: Wrrr

to nie ja mu dalem receke...a  w ogole o chuj wam chpodzi o sprzedawaniu itemow na allegro?i myslicie ze od tak sie zlozy wszytskim bronie bez kitu chcecie dam wam recki key maty i krafccie ,ciekawe skad w oggole sie braly recki ale dla was to jest tak proste zaqret sam sie zrobil sam sie wyexpil caly suport pod fog tez i recki ktore na nim sa trzeb dzielic na klan ja pierdole koncze narazie z gra bo sie przypierdalacie o wszytsko, itemkow nikomu nie dam bo pozniej jeszcze wieksze pretensje beda do mnie ze temu dalem temu nie a ja mam itemow z 10 antharasow ....

Offline

 

#15 2010-07-03 13:05:08

Furian

Clan Member

Zarejestrowany: 2010-06-08
Posty: 27
Punktów :   

Re: Wrrr

Cursed napisał:

to nie ja mu dalem receke...a  w ogole o chuj wam chpodzi o sprzedawaniu itemow na allegro?i myslicie ze od tak sie zlozy wszytskim bronie bez kitu chcecie dam wam recki key maty i krafccie ,ciekawe skad w oggole sie braly recki ale dla was to jest tak proste zaqret sam sie zrobil sam sie wyexpil caly suport pod fog tez i recki ktore na nim sa trzeb dzielic na klan ja pierdole koncze narazie z gra bo sie przypierdalacie o wszytsko, itemkow nikomu nie dam bo pozniej jeszcze wieksze pretensje beda do mnie ze temu dalem temu nie a ja mam itemow z 10 antharasow ....

Sory a brzmi to jak ,,spadajcie ide się pobawić do innej piaskownicy,,


Arion: Hell Knight 79, Blade Dancer 75, Tyrant 75

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.hotelstayfinder.com/ Ciechocinek restauracje