Ogłoszenie

Forum klanu PHG

#16 2010-08-16 12:26:55

 Beorn

Rada Klanu

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-06-03
Posty: 126
Punktów :   
WWW

Re: :P

To czemu połowa ludzi odeszła ? Wszystko przez tego złodzieja i tyle...

Vince nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz Że ja się niby chwale itemami ? Spójrz na ilość pvp pierw... ( w +6 pokonałem 2 typów co mają +20 więc gf.. i w dodatku mam hero, a tutaj nie wystarczy mieć 50 pkt na oly oj nie nie, granice dolne to 120 pkt ) Grałem 3 lata na low ratach jako PW i tu to wychodzi bo nawet całe party daggerów nie wiem jakim cudem nie mogło mnie zajebać, może dlatego, że miałem dodge co 15 sekund i 200 evasion bez ue Wracając to głównej pomyłki z Twojej strony, mianowicie, na high rate ( a szczególnie tym ) znajdziesz więcej ogarów niż na jakim kolwiek low rate, czemu ? Z offa i z low ratów masa ludzi przenosi się na high/pvp rate ( ostatnio przeszły 3 klany, jeden z dexa i 2 z sieci drago network w sumie 70 osób ) . Więc Vince grałeś na jakiś kiepskich serwach high rate skoro nie miałeś tam ogarów. Uwierz mi jeden taki Bishop rozwaliłby Cię na tym serwie w pvp Nie gram już na tym serwie, więc nie pomyśl sobie, że go bronie, po prostu masz błędną opinie. Zgodzę się z Tobą, że większość high ratów ma samych noobów, ale takie poważne serwy jak L2inc nie, tu nie ma miejsca na nie-ogarów niestety, ponieważ nawet nie pograją sobie ( p.s. Na nobla trzeba questa jak na retailu )

Ostatnio edytowany przez Beorn (2010-08-16 12:28:39)


Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać!

Offline

 

#17 2010-08-17 01:38:06

vince

Clan Member

Zarejestrowany: 2010-05-27
Posty: 84
Punktów :   

Re: :P

Wracając to głównej pomyłki z Twojej strony

pomyłki z mojej strony? chyba innej opinii z twojej strony

na high rate ( a szczególnie tym ) znajdziesz więcej ogarów niż na jakim kolwiek low rate

to chyba inaczej rozumiemy pojęcie ,,ogara"

Z offa i z low ratów masa ludzi przenosi się na high/pvp rate

bo sobie nie poradzili na offie/low rate?

Offline

 

#18 2010-08-17 11:19:04

 Beorn

Rada Klanu

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-06-03
Posty: 126
Punktów :   
WWW

Re: :P

Fakt *opinii Sorka nie kontaktowałem jak pisałem za bardzo

Więc co rozumujesz przez pojęcie "ogar" ? Bo wynika z tego, że u Ciebie "ogar" to osoba co zna wszystkie questy l2 i wie gdzie farmić


Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać!

Offline

 

#19 2010-08-18 10:23:39

ThEREBeL

Clan Member

Zarejestrowany: 2010-05-27
Posty: 87
Punktów :   

Re: :P

hehehe a mnie to rozbawiło jak po powrocie z urlopu przeczytałem, że znowu robicie EMO quita z servera:D Szukajcie a znajdziecie w koncu taki na ktorym bedziecie w stanie procz farmy zakena zdobywac co 2 tygodnie zamek i bedziecie mieli w klanie chociaz 5 hero:P Ja aktualnie gram na serwerze na ktorym liczy sie ally polsko-angielsko-hiszpanskie:P No ale fakt faktem server jest moim zdaniem URem bo gra na nim codziennie ponad 3k osob:) Dozwolony tylko 1 box, co daje ok 1.5k playerow I nie, nie mam postaci na 30 lvlu Przy ratach x7 w ciagu 2 tygodni grania ( a nie no-lifu) mam na 2 postaciach lvl 60+. Server jest postawiony na Gracii Epilogue i uwazam ze ta kronika wymiata Gra na serwie ADIS, Endrju i Theska wiec jest zajebiscie:)

Offline

 

#20 2010-08-18 13:13:03

 Pelo

Masiarz fanboi

Skąd: Mrozy
Zarejestrowany: 2010-05-28
Posty: 84
Punktów :   

Re: :P

graty rebel! w 2 tygodnie na serwie z vitality systemem wbic 60+ lvl to jest niesamowite! grajac po 2 godziny dziennie juz powinienes miec 70


Lubię czytać podania

Offline

 

#21 2010-08-18 14:20:15

ThEREBeL

Clan Member

Zarejestrowany: 2010-05-27
Posty: 87
Punktów :   

Re: :P

tak Ci sie tylko wydaje:D Jak sie expi 2 postaci na raz to nie jest tak latwo Teraz mialem niestety urlop a szkoda bo mielismy event dwudniowy w ktorym raz na 24h mozna bylo dostac vitala lvl 4 na 4h:/ no ale co zrobic... ja tam nie boleje ze mam taki lvl jaki mam bo zaczynam grac (jak tylko moje pamieci ramm wroca z serwisu) w const pt z ol/wc/ee/se/da/sh/bd i nikt mi nie bedzie plakal o lvl:P Przynajmniej nie bede mial takich "pro" graczy jak na arionie w pt;p

Offline

 

#22 2010-08-18 16:53:10

vince

Clan Member

Zarejestrowany: 2010-05-27
Posty: 84
Punktów :   

Re: :P

Cerberus l2java?

Offline

 

#23 2010-08-19 00:25:30

 Pelo

Masiarz fanboi

Skąd: Mrozy
Zarejestrowany: 2010-05-28
Posty: 84
Punktów :   

Re: :P

kto jest takim desperatem ze gra se? ;x


Lubię czytać podania

Offline

 

#24 2010-08-19 09:44:51

ThEREBeL

Clan Member

Zarejestrowany: 2010-05-27
Posty: 87
Punktów :   

Re: :P

Tak sie składa, że SE dostaje dowolne 4 buffy od EE/bish/PP więc może sobie troszke bardziej poszaleć niż zazwyczaj. Ponadto transformacja inquisitora daje mu troszke mniej m.atk niż ma SPH (chyba o 100-200) więc chociażby z tego względu spokojnie można grać postacią SE i siekać moby:D Ja w Kamaloce mam mobka na 2 hity:) Najpierw poczytaj a potem się wypowiadaj:)

Offline

 

#25 2010-08-19 10:49:53

 Pelo

Masiarz fanboi

Skąd: Mrozy
Zarejestrowany: 2010-05-28
Posty: 84
Punktów :   

Re: :P

kras w gf dostaje buffa. chetnie nim pogram


Lubię czytać podania

Offline

 

#26 2010-08-19 14:04:05

vince

Clan Member

Zarejestrowany: 2010-05-27
Posty: 84
Punktów :   

Re: :P

Rebel jak nowe kroniki to było lepiej iść na rpg a nie jakąś jave ;p
najlepszy prywatny serwer obecnie imo,
pliki z RuOffa w 100% działająca gracia final,
wszyscy tak płakali o dote na ciastka na vitality, a teraz mozna je kupić na rynku za 10kk, ewentualnie za free za vote na serwer, także dostępne są dla każdego, a online na siegach sięga nawet 6k.
Tak samo ktoś wspominał że ludzie bocą, i admin ma na to wyjebane- gówno prawda, jak tam grałem spotkałem typa na sv, jechal na bocie, było to odrazu widać, zaraportowałem go z gry i w ten sam dzień wieczorem widziałem jego nick na ban list, na stronie rpg.

Offline

 

#27 2010-08-19 16:48:07

ThEREBeL

Clan Member

Zarejestrowany: 2010-05-27
Posty: 87
Punktów :   

Re: :P

Na rpg club nie poszedlem z tej racji,że server stoi chyba tyle co arion i sorry, ale tam już większość lata w S80 a to mnie troszke by wkurzalo... wolalem jednak postawic na server gdzie praktycznie wiekszosc ma narazie B/A sety i mozna coś na nim ugrać ciekawego:) Nie zamierzam poki co startowac do jakiegos ownujacego klanu, tworzymy raczej klan skladajacy sie z 1 pt i z tym 1 pt mam nadzieje ze wkrotce bedzie mi dane lazic na lokacje i robic sobie pvp. Wiadomo ze nie z kazdym sie wygra bo sa tez klan gdzie cale const pt ma juz s80, ale jest na pewno wieksza zabawa niz na RPG club A czy to jest java...powiem Ci ze nie zauwazylem ani bugow ani exploitow a ogolna stabilnosc servera mnie zadowala. Wlaze do gry, nie mam lagow pomimo iz widze ze jest ok 3k ludu z boxami praktycznie o kazdej porze i przyjemnie sie gra. Mieli nawet poprawic stabilnosc servera podczas Castle Siege, bo tam jak jest na jednym polu walczacych 400 osob to ponoc dochodzilo do ogromnych lagow servera. Jednak z tego co wiem srednio co tydzien cos poprawiaja i naprawiaja i raczej liczba osob grajacych nie maleje, a wrecz przeciwnie, wzrasta:) Ja sie ciesze tylko z jednego faktu, ze sa tam moi starzy znajomi z gry na poprzednich serverach:D Jeszcze tylko sherry'ego sie namawialo na gre ale on sie zakochal chyba w kamaelu i koniarzu. Moze w koncu spokojnie wszystkich na elixirze rozwalac, i na OLY i na otwartej przestrzeni:P

Offline

 

#28 2010-08-19 17:48:00

Cursed

Rada Klanu

Zarejestrowany: 2010-05-27
Posty: 97
Punktów :   

Re: :P

a mi sie podobaja poczatki gry

Offline

 

#29 2010-08-19 18:06:00

vince

Clan Member

Zarejestrowany: 2010-05-27
Posty: 84
Punktów :   

Re: :P

na licznik na stronie nie patrz, zarówno na rpg jak i cerberusie są przekrecone

Offline

 

#30 2010-08-25 23:38:26

Cursed

Rada Klanu

Zarejestrowany: 2010-05-27
Posty: 97
Punktów :   

Re: :P

suranel napisz do mnie na pm nr gg jak mozesz

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hotely Puerto Rico de Gran Canaria